TR | EN

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
İzmir’de 1983 yılında küçük bir atölyede üretime başlayan Göktaş, zamanın şartlarına göre ürettiği kaliteli ürün ve titiz çalışma prensibinden elde ettiği başarı ile inşaat sektörüne adım atarak Göktaş İnşaat markasını oluşturmuştur.

2001 yılında sektördeki teknolojik gelişmeler ile Membrane Kapak üretim parkurunu yenileyen Göktaş, yaptığı yeni yatırımlarla da RinoDoor tescilli markası ile Panel Kapı, Ahşap Panel Kapı, Ahşap Kaplama Kapı ve Lamine Kaplama Kapı üretimine de başlamıştır. Ürettiği kaliteli ürünler ve titiz çalışma prensibi sayesinde oluşturduğu marka değeri ile yurt içinde kısa sürede kapak ve kapı ihtiyaçlarında tercih edilen firma haline gelmiştir.

2008 ve 2009 yılında yaptığı yatırımlar ile üretim parkuruna yeni makinalar ekleyerek Alüminyum Kapak, Sürme Ray Kapak, Acrylic Kapak & Panel ürün gruplarını bünyesine dâhil etmiştir.

2012 yılında yeni yapılanma ile hizmet grubuna Göktaş Yapı Market mağazalarını da ekleyerek mobilya sektöründe kullanılan, hırdavat ve aksesuar malzemelerinin perakende ve toptan satışlarına başlamıştır.

2014 yılında yatırımlarını tamamlayarak dekofark ve Capitech markaları ile modüler gövde üretimine ve çelik kapı satışına başlayıp, ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunmuştur. Göktaş gelişen teknoloji ve sektör gelişmelerini yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte ve gerekli yatırımları gerçekleştirerek bugüne kadar sunduğu kaliteli ve titiz çalışma politikasını sürdürmektedir.

Göktaş bünyesindeki 2 adet yapı market, 12 adet şube ve 4 adet fabrika ile Türkiye’de, 8 adet şube ve 1 adet fabrika ile de yurtdışında hizmet veren global bir firmadır. Kurmuş olduğu pazarlama, satış, üretim ve sevkiyat ağı ile bir bütünlük içerisinde müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için durmaksızın gelişmekte ve çalışmaktadır.

MİSYON

Müşterilerimizin sorunsuz ve kaliteli hizmet alarak hayallerindeki ortamları oluşturmaları için, yenilikçi, kendine güvenen ve güçlü kadromuz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz.

VİZYON

Kalitemizden ödün vermeden ürettiğimiz ürünler, verdiğimiz hizmet ve konusunda uzman kadromuz ile Türkiye’de sektöre yön veren firmalar arasında yer almak.

KALİTE VE ÜRÜN STANDARTLARI

Gelişen teknolojiyi ve bilgi birikimini, üretim aşamasının her alanında kullanmayı prensip edinen Göktaş, üretimin her aşamasında süreç takibi ve kalite uygunluk kontrolleri yapmaktadır.Göktaş, ürün kalitesi ve çalışma prensibi olarak ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standartlarında üretim yaparak, hizmet vermektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesine doğrudan bağlıdır. Göktaş, çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayarak, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunmaktadır. İnsan kaynakları politikası, personelin performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran ve gelişmeye açık bir yapıdadır.


Copyright © 2022 | Göktaş Group